Written by nakliyat

Ankara Kargo Nakliyat

Kargo Nakliyat Firması

Firma kurulduğu günden bu yana sorunsuz bir şekilde kargo taşıması yapmaktadır. Türkiye’nin dört bir yanından gelen kargoları sahiplerine ulaştıran firma nakliyat konusunda tüm ihtiyaçları gidermektedir. Pazar günleri hariç haftada altı gün boyunca kargo alımı yapılmaktadır. Müşteriler Ankara kargo nakliyat firmasına ulaştıklarında gerekli bilgilerini vererek kargolarını gönderebilmektedirler.

Kargo Gönderimi

Kapanış saatine kadar kargo gönderimi yapılabilen firmadan kargo göndermeniz için bazı bilgileri paylaşmanız gerekmektedir. Kargonuzu göndereceğiniz adresin yanında kargoyu teslim alacak kişinin ad – soy ad ve telefon numarasını da paylaşmalısınız. Müşterinin telefon numarasının alınma sebebi kargonuzun yola çıkması, bulunduğu şehre ulaşması ve dağıtıma çıkması ile ilgili gerekli bilgilendirmelerin karşı tarafa iletilmesi içindir. Ayrıca kargonun iletilmesi gereken kişinin verdiğiniz adreste bulunmaması gibi durumlarda Ankara kargo nakliyat firması müşteriye telefon numarası ile ulaşarak mağduriyet yaşamasının önüne geçmektedir.

Kargo Alımı

Kargo alımlarında da kargo gönderiminde olduğu gibi belirli prosedürler uygulanmaktadır. Kargoyu alacak olan kişinin yanında kimliğinin bulunması gerekmektedir. Aksi halde kargonun yanlış kişiye verilmemesi için kargo teslimi yapılmamaktadır. Kişi kimliğini ibraz etmesi ve kargoyu teslim almasının ardından ise kargo teslim tutanağına kargoyu teslim aldığına dair imza atmaktadır.

Garanti Koşulları

Zengin araç filosu sayesinde ülkenin her yerine kargo ulaştıran kargo firması müşterilerinden aldığı kargoları zarar görmeden yerine ulaştırabilmek amacı ile titizlikle çalışmaktadır. Tüm kargolar kırılabilme olasılığına ve cinsine göre ayrı ayrı kategorilenerek taşınmaktadır. Ayrıca tüm kargolar Ankara kargo nakliyat firmasının garantisi altındadır. Ancak kargonun garantisinin uygulanması için bazı noktalara dikkat edilmelidir. Kargoyu teslim edenlerin kargoyu düzgün bir şekilde paketlemesi gerekmektedir. Bunun dışında kargoyu karşı tarafta alan kişinin kargoyu teslim alır iken kontrol etmesi gerekmektedir. Müşterinin kontrolü sırasında herhangi bir zarar tespit etmesi durumunda zarar firma tarafından karşılanmaktadır.