Written by nakliyat

Ankara Ambar Firmaları

Ankara ambarı firmaları arasında nitelikli ve güvenli hizmet anlayışının hakim olduğu firmamızın misyonu, konusunda uzmanlaşmış personel ekibiyle hizmet anlayışımızı en üst noktaya taşımaktır. Taşıma sürecinin her aşamasında dikkat ve detaycılığı elden bırakmayan personelimiz, işin başlamasından sona ermesine kadar her alanda müşterilerimize destek ve yardım sunmaktadır. Kanun ve yönetmelikler çerçevesinde standartlara uygun bir şekilde nitelikli hizmeti ilke edinen firmamız, Ankara ambarı firmaları içinde kendine kalıcı bir yer edinmeyi benimsemektedir.

Hizmet Öncesi, Hizmet Sonrası Tam Destek

Taşınacak eşya ve benzeri malzemelerin araçlara yüklenmeden önce ambalajlanması titizlikle yapılmaktadır. Akılcı lojistik planlamayla ve koşulsuz hizmet anlayışıyla uygun fiyat ve koşullarda, taşıma işleminizin hemen her bölgeye hızlı ve güvenli olarak ulaşması temel çalışma prensibimizdir.

Ambar hizmeti, tek bir araçta bulunan birden fazla yükten oluşur. Araç kapasitesinin izin verdiği ölçüde yük taşımak, araç ve yük sağlığı açısından önem teşkil eder. Ambar hizmetinde sistemin sürekliliği, aynı yöne gidecek yüklerin tek araca yüklenmesi esasıyla sağlanır. Bu durum aynı zamanda fiyatların ekonomik olmasını tetikleyerek müşteri memnuniyeti sağlar.

Ambar Taşımacılığında Kaliteli Hizmet, Uzman Kadro

Ankara ambarı firmaları kamyon, tır gibi açık ve kapalı nakliye araçlarıyla İstanbul ile Ankara arasında çok sayıda yük taşımaktadır. Ankara İstanbul arası taşıma konusunda bilgi almak ve bizimle tanışmak istiyorsanız bir telefon uzaklığındayız.

Ambar Hizmetlerinde Profesyonel Yaklaşım

Personelimiz belirttiğiniz adrese gelerek ücretsiz olarak yükün cinsini ve taşıma şeklini belirleyerek rapor oluşturur. Bu rapora göre en uygun fiyat belirlenerek müşteriye sunulmaktadır. Fiyatın onaylanması halinde gerekli işleme başlanır. Ardından koruyucu özel malzemelerle ambalajlama işlemine başlanır. Paketleme aşamasında yükler uzman ekibimiz tarafından dikkatle araca yerleştirilir. Verilen adres bilgileri esas alınarak, gidilecek adresle iletişime geçilerek teslimat zamanı için gün alınır. Onaylanan gün ve saatte yüklerin adrese ulaşmasıyla hizmet tamamlanmış olur.