Written by nakliyat

Ambar Kargo

Ambar Kargo Taşımacılık Nedir?

Az sayıda parça eşyalarınızı dilediğiniz şehre kolaylıkla gönderebilmeniz adına sunuluyor olan ambar kargo hizmetleri, normal kargo firmalarının yüklerinizi taşımak istemediği noktada devreye girmektedir. Yüklerinizi gelip adresinizden teslim alan ardından ise aktarma merkezine götüren ambar kargo ekibi, daha sonra ise aynı yöne gidecek olan yükler ile birleştirerek yola çıkmasını sağlamaktadır. Bir aracı doldurmayacak yükler için gereksiz yere tek bir araç ya da parsel taşımacılık yapma zahmetinden sizi kurtaran ambar kargo hizmetleri, son yıllarda çok fazla tercih edilmeye başlamıştır.

Ambar taşımacılık hizmetlerinde teslimat süresi varış ve çıkış yerinin uzaklığına göre farklılık göstermektedir. Fiyatlarda yine parça başına göre belirlenmekte ve varış yerine göre değişiklik göstermektedir. Ürün miktarı arttıkça fiyatlar daha ekonomik bir hal almaya başlamaktadır. Ancak her ne olursa olsun ambar kargo hizmetleri, piyasada faydalanabileceğiniz en ekonomik taşımacılık yöntemlerindendir.

Ambar Kargo Hizmetlerinin Sağladığı Avantajlar

Ambar kargo hizmetleri, içeriği ya da ambalajı nedeni ile kargo firmaları tarafından kabul edilmeyen yüklerin taşınması için kullanılan oldukça ekonomik bir taşımacılık yöntemidir. Bir diğer avantajı ise farklı müşterilerin eşyalarını tek bir araçta toplayıp taşıması nedeni ile diğer taşımacılık yöntemlerinden çok daha ekonomik olmasıdır.

Araçların boş dönmesi yerine gittiği noktadan başka müşterilerin eşyaları ile dönmesine olanak sağlayan ambar kargo hizmeti, böylece yol masraflarını karşılayabildiği için sizlere daha uygun bir taşımacılık hizmeti alma imkanı tanınmaktadır. Tamamen karşılıklı güven çerçevesi altında gerçekleştirilen ambar taşımacılık hizmetlerinde, sorumluluğu alınan tüm eşyalar özenle paketlendikten sonra araçlara yüklenmekte ve tüm yolculuk boyunca da herhangi bir zarar görmesini engellemek adına büyük bir özen gösterilmektedir.

Ambar taşımacılık hizmetleri de en az diğer taşımacılık hizmetleri kadar profesyonelce ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.